Пятница, 21.02.2020, 06:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Школа №6 міста Києва

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

10:33
Список дітей, зарахованих до 1-х класів на 2019-2020 навчальний рік

 НАКАЗ

31.05.2019 р.                                                                                                № 22/у

Про зарахування

учнів до 1-х класів

Відповідно до ст.53 Конституції України, ст. 12,13 Закону України про освіту, ст.18 Закону України  «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684", Наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" №367 від 16.04.2018 на підставі даних Реєстру територіальної громади міста Києва, свідоцтв про народження дітей та  медичних довідок  НАКАЗУЮ:

 

  1.Зарахувати до 1-х класів на 2019-2020 навчальний рік дітей, які проживають на території обслуговування закладу:

  1. Митусь Нікіта Сергійович
  2. Кадькаленко Михайло Дмитрович
  3. Резнік Поліна Сергіївна
  4. Плащинська Єлизавета Олегівна
  5. Мілютіна Соломія Андріївна
  6. Литвиненко Ксенія Миколаївна
  7. Гуменюк Емілія Олексіївна
  8. Шевчук Катерина Олексіївна
  9. Рудник Аліна Євгенівна
  10. Бойко Іван Олександрович
  11. Щербаков Микита Олександрович
  12. Літовчак Ярослав Максимович
  13. Коваленко Дар’я Євгенівна
  14. Масло Володимир Миколайович
  15. Коробко Данііл Михайлович
  16. Смєянова Єлізавета Сергіївна
  17. Піскун Ярослав Ігорович
  18. Станіславська Анна Максимівна
  19. Кисіль Олексій Максимович
  20. Зайченко Роман Сергійович
  21. Рабенко Валерія Вікторівна
  22. Решетняк Марія Сергіївна
  23. Ходаківська Яна Миколаївна
  24. Чернецький Микита Євгенович
  25. Карпенко Дар’я Ярославівна
  26. Домнич Артем Максимович
  27. Коломієць Максим Олександрович
  28. Сергієва Марія Артемівна
  29. Баратова Кіра Олександрівна
  30. Роденко Владислав Віталійович
  31. Левківська Анна Русланівна
  32. Савченко Назар Олегович
  33. Канєвська Дар’я Дмитрівна
  34. Полонська Софія Олексіївна
  35. Роєнко Денис Андрійович
  36. Яценко Кіра Романівна
  37. Касімов Микита Русланович
  38. Переста Георгій Олександрович
  39. Лещенко Катерина Ярославівна
  40. Бут Вероніка Євгенівна
  41. Добрянський Вадим Олександрович
  42. Бойко Анастасія Вадимівна
  43. Моргулець Радіслав Павлович
  44. Панченко Софія Дмитрівна
  45. Пекур Олександр Сергійович
  46. Когут Евеліна Олександрівна
  47. Пальчук Максим Дмитрович
  48. Кіщенко Петро Сергійович
  49. Михайленко Артем Максимович
  50. Кладова Поліна Андріївна
  51. Оганесян Софія Арамівна
  52. Черниш Вадим Вадимович
  53. Довбенко Святослав Анатолійович
  54. Дронов Степан Миколайович
  55. Скобець Ліна Григорівна
  56. Шестак Руслан Іванович
  57. Михайленко Микола Андрійович
  58. Свирид Кіріл Олександрович

 

  1. Зарахувати дітей, які є рідними братами та сестрами учнів, що здобувають освіту у нашому закладі, та дітей працівників закладу:
  1. Доліновська Євгенія Валеріївна
  2. Тхоржевська Вікторія Євгенівна
  3. Мадяр Вероніка Ігорівна
  4. Ключка Анастасія Андріївна
  5. Гуцель Олівія Сергіївна
  6. Бизюк Марія Іванівна
  7. Кухарський Данііл Миколайович
  8. Коновал Кіра Юріївна
  9. Поліщук Марія Сергіївна
  10. Козаченко Микола Миколайович
  11. Мой Нікіта Євгенович
  12. Скороход Віталіна Іванівна
  13. Ліщинський Іван Сергійович
  14. Виноградський Володимир Сергійович
  15. Краєвський Владислав Феліксович
  16. Руденко Світлана Анатоліївна
  17. Лавріщев Артем Вячеславович
  18. Кунець Іван Кирилович
  19. Шульга Олена Андріївна
  20. Бондаренко Алан Сергійович
  21. Гуленко Назар Володимирович
  22. Бондар Олександр Юрійович
  23. Чубко Поліна Сергіївна
  24. Пірумов Андрій Андрійович
  25. Стрілецька Соломія Володимирівна
  26. Музика Андрій Миколайович
  27. Яровенко Захарій Ярославович

 

3. Зарахувати на вільні місця таких учнів:

  1. Тищенко Михайло Віталійович
  2. Чуйко Поліна Дмитрівна
  3. Булатова Домініка Євгенівна
  4. Щербатих Веніамін Олегович
  5. Хомяк Анастасія Олександрівна
  6. Козаченко Марія Олександрівна
  7. Вермієнко Тамара Володимирівна
  8. Мельник Софія Сергіївна
  9. Кусик Андрій Валерійович
  10. Аксьонова Вероніка Едуардівна
  11. Суховерська Вероніка Сергіївна
  12. Фролов Родіон Володимирович
  13. Бичихіна Марія Сергіївна
  14. Харченко Артем Євгенійович
  15. Романов Денис Олексійович
  16. Водоп’янов Тимофій Олександрович
  17. Поліщук Дмитро Олександрович
  18. Сидорченко Денис Максимович
  19. Рябінін Вадим Андрійович
  20. Алманов Олександр Денисович
  21. Кравчук Анастасія Євгенівна
  22. Кирилко Дмитро Сергійович
  23. Гуріненко Олександра Олексіївна
  24. Ханчич Єлизавета Андріївна
  25. Власенко Богдан Павлович
  26. Ліпчевський Лев Андрійович
  27. Урмус Ангеліна Русланівна
  28. Фортунатова Валерія Андріївна
  29. Ель Баша Едуард Ален
  30. Скляр Роберт Миколайович
  31. Богдан Ганна Ігорівна

Директор                                         Тетяна РЕПЕЦЬКА           

Переглядів: 491 | Додав: znz_no6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz