Пятница, 21.02.2020, 04:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Школа №6 міста Києва

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

14:47
ВІТАЄМО

Вітаємо переможців на міському етапі 

учнівської олімпіади

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

11 кл.

                   ІІ місце     Митяй Ліна

з БІОЛОГІЇ

11 кл.

ІІІ місце   Щербак Марія

                                              9 кл.

ІІ місце    Бариш Артем

                  Онищенко Єлизавета

                                              8 кл.

ІІ місце    Костюк Тетяна

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

11 кл.

ІІІ місце   Блажевич Олександра

ІІ місце     Мазуркевич Ліна

10 кл.

І місце    Атамась Юля

ВІТАЄМО переможців  ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з ФІЗИКИ

9 кл.

ІІ місце    Бариш Артем

7 кл.

ІІ місце    Пироженко Олена

з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

11 кл.

ІІ місце   Митяй Ліна

ІІІ місце  Мазуркевич Ліна

  Блажевич Олександра

10 кл.

ІІ місце   Атамась Юлія

9 кл.

ІІ місце    Горюнова Діана

8 кл.

ІІІ місце   Костюк Тетяна

   Лисенко Даніїл

з ХІМІЇ

7 кл.

                    ІІІ місце   Раков Роман

                                     Поплавська Дар’я

 

з БІОЛОГІЇ

9 кл.

                     І місце    Бариш Артем

         ІІ місце   Онищенко Єлизавета

                                     Тишкевич Владислава

8 кл.

                      ІІ місце  Костюк Тетяна

                                      Білоус Вікторія

                    ІІІ місце   Затолокіна Дар’я

                                      Кацан Іван

                                     Яківець Владислав

                                      Рожаліна Дар’я

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

11 кл.

І місце     Митяй Ліна

ІІ місце   Лазаренко Божена

Мазуркевич Ліна

Блажевич Олександра

ІІІ місце  Закалюкін Михайло

Стрілецький Назарій

10 кл.

І місце     Атамась Юлія

ІІІ місце  Сіренко Єлизавета

9кл.

І місце     Давиденко Анастасія

ІІ місце  Горюнова Діана

        Попова Надежда

        Тишкевич Владислава

   ІІІ місце  Вдовцова Катерина

                    Гілязітдінова Аліна

                   Скуз Діана

                   Онищенко Єлизавета

8кл.

   ІІ місце   Костюк Тетяна

  ІІІ місце  Рожаліна Дар’я

7кл.

 ІІ місце    Кудряшова Софія

 ІІІ місце  Раков Роман

Шулькевич Олександра

з ГЕОГРАФІЇ

11 кл.

ІІІ місце  Закалюкін Михайло

                         10 кл.

ІІІ місце  Атамась Юлія

  Бурковський Богдан

 Лебедева Анастасія

9 кл.

ІІІ місце  Бариш Артем

                 Горб Діана

  Горюнова Діана

  Давиденко Анастасія

  Тишкевич Владислава

8 кл.

ІІ місце     Костюк Богдан

ІІІ місце  Вольвач Ірина

 Курятенко Катерина

з ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

6 кл.

ІІ місце    Малаховська Дарина

                  Ружинська Софія

7 кл.

ІІ місце    Конєва Анна

11 кл.

ІІ місце    Король Маргарита

з ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

11 кл.

ІІ місце    Атамась Юлія

9 кл.

ІІ місце     Горюнова Діана

ІІІ місце   Гілязітдінова Аліна

8 кл

ІІІ місце   Затолокіна Дар’я

                  Трегуб Ольга

7 кл.

І місце    Кудряшова Софія

ІІІ місце Раков Роман  

 

з ІСТОРІЇ

11 кл.

І місце    Митяй Ліна

Стрілецький Назарій

 

ІІ місце   Мізін Дмитро

ІІІ місце  Закалюкін Михайло

10 кл.

ІІ місце    Атамась Юлія

Ключка Олександр

9кл.

ІІІ місце   Горюнова Діана

8кл.

    ІІ місце    Костюк Тетяна

з МАТЕМАТИКИ

9 кл.

ІІІ місце     Бариш Артем

7 кл.

ІІ місце   Пироженко Оксана

6 кл.

ІІІ місце  Краєвський Антон

Переглядів: 379 | Додав: Ychitel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Alisa  
http://dinas96.ru/?page15

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz